اعضا
كاربر مهمان خوش آمديد!
عضويت در سايت
كلمه عبور را فراموش كرده ام
نام کاربری
کلمه عبور
 
 
شمارنده
امروز : 6
دیروز : 61
ماه : 992
سال : 23177
کل : 172918
اعضا :7
كاربران آنلاين :1
 
 
لينكستان
سيستم مديريت محتواي نت ساز
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
پایگاه اطلاع رسانی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد
مجمع مشورتی جوانان - دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان
جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر لرستان
 
 
شماره کارت و شماره حساب مشارکت های مردمی
 
 
به نیکی نخواهید رسید مگر آنکه از آنچه دوست دارید انفاق کنید


دردناک است اما دنیا برای همه خوب و خوش آغاز نمی شود، در اطراف ما جایی که شاید حتی خیلی هم توجه نکنیم کودکان معصومی هستند که در دنیای کوچک کودکانه شان همیشه چیزی کم بوده دستان استوار پدری دلسوز و یا آغوش گرم مادری مهربان و نگران، رنج نرسیدن به آرزوهای کوچک اما محالشان را هم که به این حسرتها اضافه کنیم اندوهی می شود بی پایان برای این فرشته های کوچک.این فرشته های معصوم با دست نوازشگری شاد می شوند و با کمکهای توانگرانه و عاشقانه خیرین، آرزوهای خود را دست یافتنی می بینند، تحصیل می کنند، می آموزند و شاد و سالم زندگی خواهند کرد.

شما نیز می توانید با پرداخت هزینه های زندگی این کودکان معصوم بی سرپرست ، در این کار نیک سهیم شده و به دنیای این کودکان رنگ و نور ببخشید.با پرداخت ماهیانه حداقل 20.000 تومان می توانید سرپرستی یکی از کودکان تحت پوشش " موسسه نیکوکاری نور آل یاسین لرستان " را بر عهده بگیرید و به خانواده بزرگ دستهای مهربان بپیوندید.برای اطلاعات بیشتر و یا هماهنگی جهت دیدار حضوری با کودکان تحت سرپرستی می توانید با شماره های 06633312964و06633330188و09166679221 تماس بگیرید.

با انفاق اندکی از شادی و خوشبختی خود سهم بزرگی در شادی یتیمان و محرومان واقعی داشته باشیم


 
 
تماس با ما

تلفن :  06633330188 و 06633312964 همراه: 09166679221آدرس : خرم آباد , کوچه شهید محمدی،جنب بانک صادرات ، موسسه نیکوکاری نور آل یاسینرسول گرامی حضرت محمد ـ صلّی الله علیه و آله و سلّم ـ فرمود:

« من كفَّل یتیماً و نفقته كنت أنا و هو فی الجنَّة كهاتین و قرن بین اصبعیه المسبّحة و الوسطی.»

كسی كه یتیمی را سرپرستی كند و عهده دار نفقه و مخارج او گردد من و او در بهشت پهلوی یكدیگر هستیم. سپس انگشت سبّابه و انگشت وسطی را پهلوی هم گذاشت و فرمود: مانند این دو كه پهلوی یكدیگرهستند.

 
 
ترنم امید

به راستی کدامین لذت بالاتر از اینکه چهره غمزده یتیمی را شاد نماییم مگر نه آنکه رسول گرامی اسلام حضرت محمد ( ص ) می فرمایید : هرگاه یتیمی گریه کند عرش خدا به لرزه در می آید پس با عنایت به سفارش بزرگان دین بر ما مسلم است که با دست نوازشگر نیکویی و زیبا اندیش گرد غم را از چهره ایتام بزداییم و دلشان را شاد کنیم , لذا نیکوکاران که دل در گرو مهر الهی دارند می توانند خدمات خود را با مؤسسه در قالب ظرفیتها و توانمندیها یی که خداوند به آنها داده اهدا نمایند

به عنوان مثال بیش از 50 نفر از پزشکان  متخصص و فوق تخصص و عمومی با تکمیل فرم اشتراک ماهیانه معرفی شدگان مؤسسه را بطور رایگان حمایت می نمایند , بنابراین با رویکرد نیک اندیش می توان در فرضی که خداوند به ما داده استفاده کرد وهمانطوری که هر چیز در مکتب ما زکاتی دارد و زکات علم و دانش آموختن به دیگران است امید است که فرصت را غنیمت بشماریم و به استناد کلام روحبخش قرآن که می فرماید : کسانی که شبو روز آشکار و پنهان از مال خود انفاق می کنند اجرشان نزد پروردگار است و در قیامت ترس و اندوهی ندارند ,ضمناً انسانهایی که بنا بر حکمت الهی به زیور شرح صدر آراسته اند در ضمیر روشن و تابان آنها گونه ای وارستگی و بی نیازی وجود دارد که باعث می شود آنچه را دارند در راه پروردگار و مردمهدیه کنند , اینان در آئین الهی و سنت نبوی در زمره رستگاران محسوب می شوند ویاد و نامشان بر صفحه هستی جاودان می ماند و هیچگاه رنگ نیستی به خود نمی گیرد , امید است با حمایتهای بی دریغ خود از 430 ایتامی که در شرایط سختی به سر میبرند و چشم انتظار همت بلند شما می باشند با کمکهای معنوی و فکری و مالی وارائه راهکارهای مفید و مؤثر خود رضایت آنها را جلب و کسب خشنودی خداوند را حاصل نماییم .

 
 
آشنایی با هیئت مدیره

سید هادی صدری :

سید محمد رحیم موسوی :

سید محسن موسوی :

نورالدین فریدونی:

احمد رضا جعفری نیا :

سید ظهیرالدین شاهرخی :

محمد تاجیپور :

حسین ایزدی:

سید احد موسوی : 

علی بارانی : 

 
 
آشنایی با موسسه

موسسه نیکوکاری نور آل یاسین لرستان در تاریخ 1389/11/10 تحت شماره 383 و شناسه ملی 10740083198  در قالب یک موسسه نیکوکاری با انگیزه والا کمک به همنوع ، فعالیت همه جانبه خود را جهت حمایت از ایتام  آغاز کرده است . موسسه نیکوکاری نور آل یاسین با بهره گیری از کمک های انساندوستانه مردم نیکوکار و همراهی مدیران نیک اندیش ، تلاش پیگیر نیروهای داوطلب و موظف خود  ،خیرین  توانسته است به موفقیتهای چشمگیری در حوزه های امور خیریه ، فرهنگ سازی و تبیین فقر و محرومیت ، رفع مشکلات معیشتی ( ازدواج ، درمان ، مسکن ، آموزش ، اشتغال و غیره ) و ترویج برنامه های قرآنی دست یابد .


 
 
کمک غیرنقدی

کلیه افراد حقیقی یا حقوقی، شرکت های خصوصی، اصناف و کسبه می توانند کمک های غیر نقدی خود مانند انواع :تلویزیون،فرش،یخچال،بخاری،کولر یا وسایل کمک آموزشی مانند:کتابهای کمک درسی و غیر درسی و تجهیزات اداری مورد نیاز، را به دفتر موسسه هدیه نمایند.

تامین جهیزیه دختران یتیم : يكي از شاخه هاي عمده كمك به خانواده هاي يتيم نيازمند مشاركت در تامين جهيزيه نوعروسان مي‌باشد. چه خوب است در كنار تامين جهيزيه نوعروسانمان، دختران يتيم تحت پوشش موسسه را نيز در نظر آوريم و با تامين اقلامي از جهيزيه نگراني و اضطراب را از آنان دور كنيم.

تامین هزینه تحصیلی ایتام : كمك به هزينه تحصيل ایتام كمك به علم و دانش و فضيلت در جامعه است و براي ارزش و اهميت آن حد وحدودي متصور نيست. كاري است الهي، انساني و اخلاقي.


راه های ارتباطی غیرحضوری:

تلفن: 06633330188                   همراه: 09166679221


 
 
مالی

 خیرین و نیکوکاران عزیز می توانند کمک های مالی خود را به حساب شماره( 0107080281005 ) نزد بانک ملی واریز نمایند.همچنین شماره کارت موسسه جهت سهولت پرداخت در دسترس می باشد ( 6037991199506605 ) و یا اینکه نزد بانک ملت به شماره کارت 6104337632241319 بنام موسسه نیکوکاری نور آل یاسین واریز نمایند

نوع دیگر دریافت کمک های مردمی مراجعه رابطین موسسه با ارائه کارت شناسایی و جذب خیرین می باشد که در این طرح رابطین با مراجعه به محل کار و منزل ، کمکهای خیرین را دریافت و پس از واریز به حساب بانکی در دفاتر حسابداری موسسه ثبت می گردد.

روش دیگر توزیع قلک های جمع آوری کمک های مردمی می باشد که رابطین موسسه پس از تخلیه قلک ها ، مبالغ موجود در آن را به موسسه تحویل می دهند.
 
 
معرفی نیازمند

طی گزارش مددکاری موسسه و با توجه به شرایط زندگی چند خانواده از مددجویان به اقلام زیر

بصورت دست دوم یا نو نیازمندیم :

یخچال :5 عدد

جاروبرقی :5 عدد

تلویزیون :5 عدد

با توجه به تعدادی از فرزندان ایتام  که از نعمت مادر محروم میباشند نیاز به تازمین جهیزیه دارند

استدعا بر اینست خواهران و برادران با همت بلند خود در این راستا برای روانه شدن نوعروسان به خانهبخت رسیده به خانه بخت بذل عنایت فرمایید.

 
 
حوزه خدمات و آموزش

حوزه خدمات و آموزش شامل معرفی افراد نیازمند برای دریافت خدمات رایگان همچون آموزش رشته های مهارتی به آموزشگاههای فنی و حرفه ای ، معرفی به بانک جهت دریافت تسهیلات بانکی،معرفی به وکلاء دادگستری جهت رفع مشکل قضایی خانواده های تحت حمایت ، معرفی زنان سرپرست خانواده به مراکز خصوصی جهت اشتغال  می باشد.

در حوزه آموزش این مؤسسه با معرفی افراد نیازمند و سرپرستان خانوار به آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزادبصورت رایگان ضمن کسب مهارت در رشته های فنی و هنرهای دستی در جهت خودکفایی این خانواده ها گام برمیدارد.

 
 
نخست
صفحه اصلی
ارتباط با ما
كاربران
 
 
موضوعات
عمومي
عمومی ( 15 )
گزارشات خبری ( 14 )
گزارشات تصویری ( 9 )
کمک به ایتام
وبلاگ
عملکرد اجرایی
(نقدی و غیر نقدی) ( 10 )
ارجاعات
فرم ها
فرم عضویت ( 1 )
دل نوشته
حرفهای مدیرعامل ( 1 )
مقالات ( 3 )
پیشنهادات